www.cvonline.hu

Fizikus (optikai terület)

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Ügyfelünk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, rendkívül sikeres high-tech középvállalat. Dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk

Fizikus

munkatársat.

Feladatok

  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés (méréstechnika, hardver, szoftver),
  • készülékek applikálása, installálása,
  • felhasználók technikai támogatása,
  • szervíz.

Elvárások

  • Mérnök- Fizikus mesterfokú diploma,
  • tapasztalat a félvezető- és szilárdtest fizika és/vagy az optika területén,
  • optikai modellező szoftver ismerete (ZEMAX) és jártasság optikai rendszerek összeállításában,
  • angol nyelvismeret,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés, kiváló együttműködési készség és precizitás.

Amit kínálunk - juttatások

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes jövedelem, juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő