www.cvonline.hu

Fizikai munka nyárra - Ausztriában

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 949366
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ausztriai (Scwarzach) munkavégzésre keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Irodaépületből a régi irodabútorok kihordása (meghatározott ütemterv szerint)
  • Csomagolás, bútorok közé karton behelyezése, fóliázás
  • Az épület előtt az összecsomagolt bútorok deponálása 2 konténerben
  • Majd kamionokba pakolás
  • Az új bútorok kicsomagolása, asztallábak, széktámlák összecsavarozása, a bútorok helyre rakása

A bútorok mozgatásához segédeszköz (kiskocsi, lift biztosított)

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, heti 40 órában (esetenként előfordulhat szombati munkavégzés, amiért cserébe hét közben szabadnap biztosított)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább alapszintű német nyelvtudás
  • Legalább 1,5-2 hét munkavállalási hajlandóság, ez idő alatt külföldön tartózkodás (Ausztria, svájci határ mellett)
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Megfelelő állóképesség (általános fizikai munkához)
  • A munka vállalása augusztus 8.-26. között
  • A feladat jellege miatt elsősorban fiúk jelentkezését várjuk!

Előnyt jelent:

  • A munka vállalása szeptember első hetében is.

Amit kínálunk:

  • A ki- és hazautazást a munkát biztosító cég szervezi és finanszírozza
  • Netto 8000 Ft napibér (német nyelvtudás esetén netto 9000 Ft napibér), napi egyszeri étkezés és napi 2000 Ft étkezési támogatás biztosított
  • Szabadnapokra netto 3000 Ft étkezési támogatás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után a hirdetésre egyetlen kattintással jelentkezhetsz.