www.cvonline.hu

Fizikai munka - éjszaka

  • Az álláshirdetés 147 napja lett aktiválva

Fizikai munkára betanított munkatársakat keresünk Budaörsre!

Állandó éjszakai munkavégzés!

Elvégzendő feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás
  • Rakodás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka
  • Korrekt bérezés és egyéb juttatások
  • 8 órás munkavégzés
  • Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk
  • Állandó éjszakai műszak
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról: Örs vezér tér, Stadion, Baross tér, Ferenciek tere, Sasadi út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014