www.cvonline.hu

FIZIKAI MUNKA (6883)

  • A hirdetés 682 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Fizikai munka

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•2, 3 vagy folyamatos munkarend vállalása
•Jó állóképesség, fizikum
•Egészségügyi alkalmasság

Feladatok:
•Bontó: olvasztva öntött tűzálló kövek hűtőközegből történő eltávolítása fizikai munkával.
•Formázó: Műszaki rajzon megadott homok, vagy grafit formázó anyagból öntőforma készítése.
•Kikészítő: A kész tűzálló idomok kiszállításra való elkészítése, ill. az ehhez kapcsolódó csomagolási, ládázási feladatok ellátása.
•Öntő: Homok formalapok gyártása betanított tevékenység alapján, ill. homokformák öntésre való előkészítése.
•Megmunkáló: Öntött tűzálló idomok méretre csiszolása, vágása, fúrása

Előny:
•Szakmunkás iskolai végzettség (pl.lakatos, esztergályos, asztalos végzettség)
•Műszaki rajzok olvasásának ismerete

Amit kínálunk:
•alapbér műszakpótlék
•Erzsébet utalvány
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: 2-3  vagy folyamatos munkarend megszakítás nélkül működő üzemnél

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•telefonon: 06 96 206-361 vagy 06 80 204-774 (ingyenes szám)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő