www.cvonline.hu
Fizikai kisegítő (Referenciaszám: PJ3947)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 982228
lejárt

Székesfehérvári partnercégünkhöz keresünk diákokat a következő pzícióba:

Fizikai kisegítő

Fő feladatok:
- Öntvények felület-előkészítése homokfúvó berendezésen
- Az előírt dokumentációs rendszer elvárásoknak megfelelő vezetése

Elvárásaink:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói jogviszony
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Standard utasítások értelmezése és képesség azok betartására
- 3 műszak vállalása
- Megfelelő fizikai állapot

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió