www.cvonline.hu

Fizikai betanított munka

  • A hirdetés 148 napja lejárt

Műanyagfeldolgozó céghez keresünk

Könnyű fizikai betanított munkára

munkatársakat Budapest 22. kerületébe hosszú távra

Feladatok:
  • Extruderek, présgépek, daráló, fűrészgép kezelése, kiszolgálása
  • Kb. 5-30 kg-os termékek pakolása
  • késztermékek leszedése a gépről
  • raktári árumozgatás, raklapolás, pakolás
Elvárások:
  • nyolc általános iskolai végzettség
  • jó fizikum, monotónia tűrés
  • gyors és precíz munkavégzés
  • érvényes targoncavezetői engedély
  • gyártás - termelésben szerzett tapasztalat előny
Juttatások:
  • Stabil cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat
  • Munkaidő: H-P-ig 3 műszak, napi 8 órás munkarendben
  • Bérezés: bruttó 800,-Ft/óra+műszakpótlék+egyéb pótlékok
  • Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a megadott e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -