www.cvonline.hu

Könnyű-közepesen nehéz fizikai betanított munka

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Sütő és cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk

Könnyű-közepesen nehéz fizikai betanított munkára

női és férfi munkatársakat Budapest 11. kerületébe hosszú távra

Feladatok:
  • margarinüzemben: hölgyek jelentkezését is várjuk kézi csomagolás, címkézés, zsák zárása, késztermékek leszedése a gépről 5-15 kg árumozgatás (kézi erővel ill. békával)
  • porüzemben: 15-30 kg-os zsákok emelőtargoncáról történő pakolása, keverőgépek zsákos töltése, kézi csomagolás, címkézés, zsák zárása, késztermékek leszedése a gépről, raktári árumozgatás, raklapolás, pakolás békával
Elvárások:
  • nyolc általános iskolai végzettség
  • jó fizikum, monotónia tűrés
  • gyors és precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Stabil cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó csapat

Előny:

  • gyártás - termelésben szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Munkaidő: többféle lehetőség, napi 8 órás munkarend H-P, vagy 2 nap napi 12 óra majd 2 nap pihenő, 1 vagy 2 műszakos munkarend is vállalható
  • Túlórázni igény szerint lehet, hétvégén is
  • Bérezés: bruttó 1 000,-Ft/óra+műszakpótlék+egyéb pótlékok
  • Munkaruhát a cég biztosít
  • 6 hónap után egyéb juttatás és targoncavezetői vizsgára ingyenes beiskolázás
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Nem dohányzó munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -