www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Sütő és cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk könnyű fizikai munkára munkavállalókat!

8 általános iskolai végzettség elegendő!

Feladatok:
  • maximum 10-20 kg-os zsákok emelőtargoncáról történő pakolása
  • keverőgépek zsákos töltése
  • kézi csomagolás, címkézés, zsák zárása
  • késztermékek leszedése a gépről
  • raktári árumozgatás, raklapolás, pakolás békával
Elvárások:
Juttatások:

Munkaidő: H-P-ig 3 műszak, napi 8 órás munkarendben betanulás alatt, majd utána napi 12 órás folyamatos munkarend a termelési tervtől függően
Túlórázni igény szerint lehet, hétvégén is
A bérezés elérheti akár a NETTÓ 150 000 Ft-ot pótlékoktól függően
Munkaruhát a cég biztosít
6 hónap után egyéb juttatás és béremelés és targoncavezetői vizsgára ingyenes beiskolázás
Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -