www.cvonline.hu

Fizikai anyagmozgató

  • A hirdetés 124 napja lejárt

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

munkakörbe

Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész csapat tagjaként a ClearWater Kft. gyártási, raktározási tevékenységét támogatni tudja az anyagmozgatói feladatok ellátásával egyműszakos munkarendben.

Főbb feladatok:

  • Termelési munkafolyamatokban való részvétel
  • Palackozó gépsor fizikai kiszolgálása, szakszerű üzemeltetése
  • Raktározási tevékenység támogatása, megfelelő működésének segítése
  • Általános anyagmozgatás, szükség szerint targoncával
  • Általános fizikai jellegű raktári/raktározási és rakodási feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Jó fizikai erőnlét és a nehéz, fizikai munka ellátásának képessége
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvánnyal történő igazolása

Előnynek tekintjük:

  • Targoncavezetői engedély (OKJ elektromos, gáz üzemű)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.

Magyar nyelvű önéletrajzát kizárólag e-mailen, a lenti email címre várjuk legkésőbb 2016. szeptember 22-ig. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „anyagmozgató”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő