www.cvonline.hu

Fizetési szolgáltatás-értékesítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097295

Partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:
  • Innovatív fizetési szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Előre kiadott boltlista alapján a kiskereskedelmi üzletek megkeresése
  • Adott településen, a listán nem szereplő kiskereskedők feltérképezése
  • Szükséges adminisztrációk elvégzése
  • Előszerződések megkötése

Elvárások:
  • Minimum érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Üzleties megjelenés
  • Kapcsolatteremtő készség
  • Kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Saját autó

Juttatások:
  • Fix havibér + mozgóbér
  • Utazási támogatás
  • Céges telefon
  • Céges laptop

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, és felkeltettük érdeklődését a munkalehetőséggel kapcsolatban, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre