www.cvonline.hu

Fizetésforgalmi ügyintéző

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, fizetésforgalmi ügyintéző munkakörbe.

 Nemzetközi Fizetésfogalom terület

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi fizetésforgalmi tranzakciók, deviza átutalások elszámolása és ellenőrzése
  • Ügyfél treasury spot ügyleteinek elszámolása
  • Nemzetközi csekkek feldolgozása
  • Nemzetközi fizetések feldolgozó rendszerben adatadminisztrációs feladatok
  • A területen jelentkező adminisztrációs feladatok ellátása
  • Tesztekben, projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás belső és külső ügyfelekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését  a lenti linken, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő