www.cvonline.hu

Fit-out Coordinator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.10.
Jelentkezési határidő: 2017.06.19.
Hirdetés azonosító: 1130111
lejárt

Fit-out Coordinator-t keresünk belsőépítészeti tervezési és kivitelezési területre multinacionális ingatlanfejlesztő partnerünk számára budapesti munkavégzéssel. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő Fit-out Coordinator számára.

Az új munkatárs feladatai lesznek:
- Fit-Out tervezés koordinálása, rajzok egyeztetése a megrendelővel és a leendő bérlőkkel
- Hatósági engedélyeztetések koordinálása
- Belső kiépítések, átalakítások kivitelezésének támogatása
- Komplett irodabérlemény kialakítás támogatása
- Tender folyamatok támogatása
- Fit-Out projektek vezetése (összhang megteremtése a tervezés és a kivitelezés között)

 Elvárások a Fit-out Coordinator felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan építő- vagy építészmérnöki végzettség)
- Stabil angol nyelvtudás
- Fit-Out / belső terek kialakításában vagy tervezésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Projektszemlélet - Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

 Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Egyedülálló fejlődési lehetőségek egy folyamatosan növekvő vállalatnál
- Lehetőség az önmegvalósításra és egy felfelé ívelő karrier befutására
- Igényes munkahelyi környezet

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.