www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    First Level IT Monitoring Support (English)

Hozzáadva: 2017.02.24.
lejárt

A SWICON Zrt.
2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője, folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk hazai és nemzetközi ügyfeleinket informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Server monitoring supporter

Feladatok

  • Server monitoring team tagjaként, részvétel a 7/24 órás szolgáltatás nyújtásában
  • Hibajegyek kezelése, eszkalálása
  • Szerverek és biztonsági eszközök felügyelete
  • Feladatok priorizálása
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, folyamatok nyomon követése

Elvárások
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Több műszakos munkarend válllalása (7/24)

Értékelt kvalitások
  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Exchange (2007, 2010, 2013), MSLync,MsSharepoint alapszintű ismerete
  • Electronicmail ismeret
  • IBM Lotus Domino ismeret
  • Blackberry Enterprise Server (5.0, 10) ismeret

Amit nyújtunk
  • Szakmai továbbképzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes jutatási csomag

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió