www.cvonline.hu

Firmware fejlesztő (B65ff)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Firmware fejlesztő

Partnerünk németországi anyavállalattal rendelkezik, robotika és ipari automatizálás területén diktálja az ütemet a nemzetközi piacon. Budapesti csapatába keresünk Firmware fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B65ff
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Hardverrel kapcsolatos szoftverfejlesztés akkumulátortöltő területen, mobil robotikára összpontosítva
  • Műszaki követelmények elemzése és a specifikációk létrehozása
  • Új akkumulátor technológiák értékelése és bevezetése
  • Prototípus-fázis támogatása és követése
  • Termékek ellenőrzése a jövőbeli tervezés javítása érdekében
  • A végső termelés fejlesztése
  • Javaslattétel módosításokra, illetve újbóli eljárások
  • Fejlesztési folyamatok/ termékek kidolgozása
  • Jelentés és dokumentáció

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Alapos ismeretek az akkumulátor- és a töltési technológiák terén
  • Gyakorlati tapasztalat hardveres programozásban
  • Alapvető tudás a digitális áramkörök tervezése területén
  • Munkafolyamatok koordinálása
  • Funkcióelemzés és kockázatkezelés
  • Csapatmunka és rugalmasság

Előny

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (13. és 14. havi bérezés, cafateria)
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Továbbképzések, tréningek
  • High-tech technológiák

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol