www.cvonline.hu

Fiókvezető - Szombathely

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Főbb feladatok

  • fiók működésének kialakításában és a csapat felépítésében való aktív közreműködés
  • a fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása
  • az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesítése
  • a fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója
  • aktív részvétel a fióki értékesítésben

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • értékesítési csapat irányításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat előny
  • lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat előny
  • értékpapírjogi vizsga előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent

  • értékesítési készség, proaktív látásmód
  • kiváló problémaelemző és megoldó készség,
  • irányítási és motiválási készség
  • siker-orientált, dinamikus személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés, strukturált gondolkodás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szombathely
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: alsóvezető/csoportvezető
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Bank / Biztosítás / Tőzsde vezető
Terület: Vas megye

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Bank, biztosítás vezető, Banki értékesítő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Értékesítési igazgató, Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol