www.cvonline.hu

Fiókvezető - Szentendre

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

 Főbb feladatok

  • Fiók működésének kialakításában és a csapat felépítésében való aktív közreműködés
  • A fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása
  • Az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesítése
  • A fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója
  • Aktív részvétel a fióki értékesítésben

 Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Értékesítési csapat irányításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat előny
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat előny
  • Értékpapírjogi vizsga előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

 A munkakör betöltéséhez szükséges képességek

  • Értékesítési készség, proaktív látásmód
  • Kiváló problémaelemző és megoldó készség
  • Irányítási és motiválási készség
  • Siker-orientált, dinamikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés, strukturált gondolkodás, terhelhetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését honlapunkon az alábbi linkre kattitnva.

Helyek Szentendre
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol