www.cvonline.hu
Fiókvezető - (országszerte)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.15.
Jelentkezési határidő: 2015.01.16.
Hirdetés azonosító: 891246
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Banki ügyfelünk megbízásából keresünk FIÓKVEZETŐT az alábbi városokba: Törökbálint,Szigetszentmiklós, Pécs, Nagykanizsa és Kaposvár.

Feladatok:

- irányítja a bankfiók értékesítési és operatív tevékenységét, felel a fiók pénzügyi és értékesítési mutatóinak teljesítéséért
- gondoskodik az ügyfelek kiszolgálásának tárgyi és személyi feltételeinek megteremtéséről
- rendszeresen találkozik a fiók kulcsügyfeleivel, új akvizíciós lehetőségeket kutat fel,
- ellátja a fióki ellenőrzéshez kapcsolódó feladatokat,
- biztosítja a fiók prudens működését, a törvényi és belső szabályoknak való megfelelését,
- működteti a teljesítményértékelő rendszert, a fiók munkatársainak célokat tűz ki és értékeli teljesítésüket,
- tanítja, coacholja és motiválja a fiókban dolgozó kollégákat, valamint rendszeresen visszajelzést ad számukra az értékesítési és operációs munkájuk minőségéről

Követelmények
- felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
- minimum 3 éves banki gyakorlat lakossági és/vagy mikrovállalati területen,
- kiváló kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő készség.