www.cvonline.hu

Fiókvezető - országos

  • A hirdetés 1197 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Fiókvezető

Főbb feladatok:

  • a fiók működésének kialakításában (ha nyíló fiók) és a csapat felépítésében való aktív közreműködés.
  • a fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása,
  • az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesítése,
  • a fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója,
  • aktív részvétel a fióki értékesítésben.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy FEBI
  • minimum 3 éves értékesítési/ lakossági hitelezési területen szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat előny
  • valuta pénztárosi vizsga,
  • értékpapír jogi vizsga
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • értékesítési készség, értékesítés orientáltság, poraktivitás,
  • kiváló problémaelemző és megoldó készség,
  • vezetői, irányítási és motiválási készség,
  • siker-orientált személyiség
  • agilis, dinamikus személyiség,
  • csapatépítésben való jártasság

Munkavégzés helye: országos, a pontos helyekről tájékozódjon a honlapunkon.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a lenti linken az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.