www.cvonline.hu

Fiókvezető - Nagykanizsa

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Nagykanizsa, Zala
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • Fiók működésének kialakításában és a csapat felépítésében való aktív közreműködés.
  • a fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása,
  • az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesítése,
  • a fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója,
  • aktív részvétel a fióki értékesítésben.

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • értékesítési csapat irányításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat előny
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat előny
  • Értékpapírjogi vizsga előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent

  • értékesítési készség, proaktív látásmód
  • kiváló problémaelemző és megoldó készség,
  • irányítási és motiválási készség
  • siker-orientált, dinamikus személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés, strukturált gondolkodás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nagykanizsa
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: alsóvezető/csoportvezető
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Bank / Biztosítás / Tőzsde vezető
Terület: Zala megye

Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő, Üzletvezető
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol