www.cvonline.hu

Fiókvezető - Mezőberény

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Az OTP Bank Dél - alföldi Régiója

Fiókvezető

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Irányítja és megszervezi a fiók teljes körű üzleti tevékenységét a bank stratégiájával összhangban
  • Értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás, illetve annak irányítása
  • Operatívan részt vesz a fióki tevékenység napi ellátásában
  • A felügyelete alá tartozó fiók operatív irányítása, a működés szakmai és humán feltételeinek biztosítása
  • Részt vesz a felvételek lebonyolításában, javaslatot ad képzésekre, hatékonyan alkalmazza a motivációs technikákat
  • Elvégzi a hatáskörébe utalt adminisztrációs feladatokat, ellenőrzi a fiók adminisztrációját

Munkavégzés helye: Mezőberény

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (lehetőség szerint szakirányú)
  • Államilag elismert, legalább középfokú nyelvvizsga
  • A banki tevékenység széles körű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő