www.cvonline.hu

Fiókvezető [MDBP-FV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1053741

Focus consulting

Megbízónk

Magyarország egyik meghatározó bankjának orosházi fiókjába keresünk Fiókvezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- A bankfiók lakossági és mikro értékesítési és az ügyfélszolgálati területének irányítása
- Aktív részvétel a fióki értékesítésben kihasználva a keresztértékesítésben rejlő lehetőségeket az egyes területek között (lakossági és vállalati üzletág)
- Új értékesítési lehetőségek feltárása, helyi akciók szervezése, új lakossági és mikro ügyfelek akvirálására
- Folyamatos kapcsolattartás és akvizíció a 3. feles partnerek körében
- Az értékesítési tervek teljesítésének ellenőrzése, támogatása, illetve személyes közreműködés a tervek elérése érdekében
- Aktív részvétel a munkatársak kiválasztásában, betanításában, fejlesztésében, motiválásban, célkitűzésekben és a teljesítményértékelésben
- A banküzemi feladatok irányítása és folyamatos kontrollja a biztonságos banki működés biztosítása érdekében.

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Bankfiókvezetői vagy fiókvezető helyettesi tapasztalat
- Több éves tapasztalat a lakossági és mikro termékek értékesítésében, finanszírozásban, ügyfélkezelésben
- Releváns tapasztalat értékesítési kollégák vezetésében, irányításában, motiválásában
- Gyors döntési képesség, helyzetfelismerés
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek

Egyéb

Munkavégzés helye: Orosháza

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió