www.cvonline.hu

Fiókvezető - Mátészalka

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet Fiókvezető - Mátészalka munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Szervezze és irányítsa a hálózati egység munkáját az ügyfelek magas szintű kiszolgálása, valamint a bank üzleti céljainak elérése érdekében;
  • Bővítse ügyfélkörét és növelje a meglévő ügyfelek termék igénybevételét. Építse és működtesse a bank helyi üzleti kapcsolatait (Ügyfél akvizíció);
  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, közvetítőkkel;
  • Folyamatos teljesítmény - monitoring (rendelkezésre álló riportok alapján, egyéb ad-hoc jellegű lekérdezések alapján) és ezek alapján rendszeres visszajelzés a munkatársak részére;
  • Rendszeres értékesítés menedzsment, coaching:
  • rendszeres időközönként egyéni értékelő és értékesítési értekezlet tartása,
  • rendszeres időközönként coaching megbeszélések tartása
  • Tartsa és tartassa be bankra vonatkozó valamennyi jogszabályt és belső szabályzatot

Mit várunk?

Szakmai elvárások

  • Egyetemi / főiskolai diploma (pénzügyi szakirány előny);
  • Fiókhálózatban szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat (legalább 1 éves)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (fókuszáltan Excel ismeret: szűrő funkciók, rendezések)

Személyiségbeli elvárások

  • Nyitott és rugalmas személyiség, aki képes azonosulni az új elvárásokkal és feladatokkal
  • Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Szabálykövető magatartás
  • Képes másokat lelkesíteni, motiválni

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő