www.cvonline.hu

FIÓKVEZETŐ HELYETTES

  • A hirdetés 1406 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozíciókba az alábbi városokba:

BUDAPEST, SZÉKESFEHÉRVÁR, KAPOSVÁR, DUNAÚJVÁROS

A munkatárs feladatai:

  • a Bank képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése,
  • felelősségvállalás a fiók célkitűzéseinek megvalósításáért,
  • aktív szerepvállalás a vállalati akvizícióban és a jelzálog-hitelezésben,
  • a kiemelt ügyfelek és értékesítési partnerek felkutatása, teljes körű és magas szintű kiszolgálásának biztosítása,
  • kapcsolattartás a bankcsoport társterületeivel,
  • a fiók napi munkafolyamatainak szakmai és operatív irányítása.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági, pénzügyi vagy jogi végzettség,
  • minimum 3 éves kereskedelmi bankban, értékesítési területen szerzett tapasztalat feltétel,
  • vezetői vagy helyettes vezetői tapasztalat,
  • kitűnő vezetői készség és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű értékesítői és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • jogosítvány,
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek,
  • angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás előny.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát havi bruttó bérigényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában megjelölve a pályázó nevét valamint a megpályázni kívánt pozíciót és várost.

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő