www.cvonline.hu

FIÓKVEZETŐ HELYETTES - Eger, Zalaegerszeg

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba, az alábbi városokba:

FIÓKVEZETŐ HELYETTES
Eger, Zalaegerszeg

Az új munkatársak feladatai lesznek:

  • felelősségvállalás a fiók célkitűzéseinek megvalósításáért,
  • a bank képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése,
  • a fiók ügyfélorientált működésének, aktív értékesítői tevékenységének biztosítása,
  • a munkatársak szakmai támogatása, fejlesztése,
  • aktív szerepvállalás a vállalati akvizícióban és a jelzáloghitelezésben,
  • a kiemelt ügyfelek és értékesítési partnerek felkutatása, teljes körű és magas szintű kiszolgálásának biztosítása,
  • kapcsolattartás a bankcsoport társterületeivel,
  • a fiók napi munkafolyamatainak szakmai és operatív irányítása.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú közgazdasági, pénzügyi végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 3-4 év bankfióki munkatapasztalatot szerzett, ebből legalább 1 év mentori vagy vezetői tapasztalata van,
  • magabiztos, univerzális terméktudással rendelkezik,
  • vezetői készsége és problémamegoldó képessége kitűnő,
  • értékesítői és kommunikációs készsége magas szintű,
  • kitűnő problémamegoldó képesség jellemzi,
  • jogosítvánnyal rendelkezik,
  • gyakorlott IT alkalmazás felhasználó,
  • angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás előny.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: "pályázó neve_pozíció_város"

Helyek Heves
Zala
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő