www.cvonline.hu

Fiókvezető (Győri fiók)

  • A hirdetés 1336 napja lejárt

  Az MKB Bank Zrt.

Győri  fiókja

 fiókvezetőt

keres

A fiókvezető feladatai:

  • a Bank képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése,
  • a bankfiók üzleti és operatív működtetésének kialakítása, irányítása,
  • a lakossági és kisvállalati üzletágban előírt tervfeladatok (profit, üzleti volumen) teljesítésének elősegítése, illetve biztosítása,
  • a fiók munkatársainak szakmai irányítása, illetve felügyelete,
  • a fiók ügyfélorientált működtetésének biztosítása, amely a meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálásán túl a potenciális ügyfelek aktív megkeresését jelenti,
  • ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás.

Pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség,
  • többéves pénzintézeti, ügyfélkezelési gyakorlat/tapasztalat,
  • legalább 3 éves vezetői gyakorlat,
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • határozott, jó fellépés,
  • kreativitás, önálló döntési, hatékony probléma-megoldási képesség,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, valamint szervezőképesség.

Az önéletrajz mellé maximum 2-3 oldalas tanulmányt is kérünk csatolni, amelyben a fiókra vonatkozó üzleti elképzelések, és annak megvalósíthatósága kerül ismertetésre. Ezen tanulmányt a fiók helyi sajátosságainak, gazdasági környezetének figyelembevételével kérjük elkészíteni.

Jelentkezési határidő: 2014. február 20.

Jelentkezni lehet:

az MKB Bank  Zrt. honlapján az alábbi linken keresztül az álláslehetőségek menü kiválasztásával, vagy a lenti e-mail címen, a tárgyban szíveskedjen a „Győr/fiókvezető ” hivatkozást megadni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő