www.cvonline.hu

Fiókvezető - Győr

  • A hirdetés 1181 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, fiókvezető munkakörbe.

Feladatok:

  • A fiók működésének kialakításában és a csapat felépítésében való aktív közreműködés.
  • A fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása,
  • az üzleti tervben meghatározott feladatok teljesítése,
  • a fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója,
  • aktív részvétel a fióki értékesítésben.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy FEBI
  • minimum 3 éves értékesítési/ lakossági hitelezési területen szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat előny
  • valuta pénztárosi vizsga,
  • értékpapír jogi vizsga
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • értékesítési készség, értékesítés orientáltság, poraktivitás,
  • kiváló problémaelemző és megoldó készség,
  • vezetői, irányítási és motiválási készség,
  • siker-orientált személyiség
  • agilis, dinamikus személyiség,
  • csapatépítésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő