www.cvonline.hu

FIÓKVEZETŐ – Mór

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet fiókhálózat bővítés okán

FIÓKVEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • Napi fióki munka szervezése, koordinálása
  • Fióki kollégák irányítása, támogatása
  • Értékesítési feladatok ellátás
  • Vállalati, lakossági ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a társzervezetekkel, hálózattal
  • Fióki ügyletekhez kapcsolódó döntések meghozatala, végrehajtása
  • Fiókban szükséges előterjesztések megírása, továbbítása a döntéshozó testületnek
  • Ad hoc beszámolókhoz kapcsolódó adatok kigyűjtése, összesítése, továbbítása a vezető számára

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Pénzügyi ismeretek, bankszakmai tapasztalat
  • Min. 3 év fiókvezetői gyakorlat
  • Hitelezésben szerzett gyakorlat
  • Értékesítési szemléletmód
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs, szervező készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Értékpapír jogi vizsga
  • Forint- és valutapénztárosi vizsga

Munkavégzés helye: MÓR
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a "Jelentkezés" gombra kattintva. A tárgyban kérjük feltüntetni: Fiókvezető Mór

Helyek Fejér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő