www.cvonline.hu

Fiókigazgató

  • A hirdetés 697 napja lejárt

(Észak-Kelet-Magyarország)

Főbb feladatok:

  • Bankfiók munkájának szervezése és irányítása, felelősségvállalás a fiók célkitűzéseinek megvalósításáért;
  • Értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás;
  • Személyes kapcsolattartás a kulcs ügyfelekkel, közvetítőkkel.
  • Teljesítményértékelő rendszer működtetése, és ezek alapján rendszeres visszajelzés a munkatársak részére;
  • Munkatársak szakmai támogatása, fejlesztése;
  • A bankra vonatkozó valamennyi jogszabálynak és belső szabályzatnak való megfelelés biztosítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi szakirány előny);
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Legalább 2 éves bankfióki tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (fókuszáltan Excel ismeret: szűrő funkciók, rendezések)
  • Értékesítés-orientált és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Képes másokat lelkesíteni, motiválni
  • Kitűnő problémamegoldó képesség jellemzi
  • Nyitott és rugalmas személyiség, aki képes azonosulni az új elvárásokkal és feladatokkal
  • Szabálykövető magatartás

Jelentkezni a magyar nyelvű Önéletrajz elküldésével és a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.
Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel az Ön által megpályázott pozíció nevét!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő