www.cvonline.hu

Fiókigazgató / Pesterzsébet

  • A hirdetés 1341 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

  Fiókigazgató /  Pesterzsébet

Szakterület megnevezése:    lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • felkutatja és meghatározza a fiókja és a fiókcsoport számára kínálkozó üzleti lehetőségeket
  • működteti fiókja üzletpolitikai-, tervezési-, elemzési-, értékelési tevékenységét
  • rendelkezik munkaszervezési kérdésekben, a piaci igényekhez igazodó szervezeti változtatásokban, meghatározza a fiókja feladatait, számon kér és értékel
  • támogatja és együttműködik a fiókcsoportban üzleti területért (domainért) felelős fiókigazgatókkal
  • kapcsolatot tart a regionális támogatókkal
  • részt vesz az értékesítési feladatok meghatározásában, rövid és középtávú stratégiát készít elő, összhangban a fiókcsoport és a régió terveivel
  • felel a fiókon belüli erőforrás gazdálkodásért
  • menedzseli a fiókszintű költséggazdálkodást
  • felelős a fiókszintű készpénzgazdálkodásért, folyamatosan figyelemmel kíséri a készpénzforgalom alakulását
  • nyomon követi a fiókja fejlődését a térségi piacon felül, rendszeres konkurencia vizsgálatot végez
  • felelős a Bank fiókhálózatára vonatkozó infrastruktúra standardok maradéktalan érvényesítéséért
  • kezeli a fiókszinten megoldható reklamációkat és panaszügyeket

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • min. három év hasonló munkakörben megszerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • rendelkezik a lakossági termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges ismeretekkel
  • értékesítés-központúság
  • eredményorientáltság
  • döntési képesség
  • megfelelő időgazdálkodás

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő