www.cvonline.hu

Fiókigazgató - Göd

  • A hirdetés 893 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Göd, Pest megye

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás a Bank lakossági, kis- és középvállalkozói ügyfélkörével,
  • ügyfélakvirálás,
  • proaktív értékesítési feladatok ellátása,
  • ügyfélkiszolgálás minőségének biztosítása,
  • a banki üzletpolitika fiókszintű megvalósítása,
  • a fiók eredményes működtetése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,
  • legalább 3 éves banki/pénzintézeti szakmai és vezetői gyakorlat,
  • lakossági üzletági szakmai ismeretek,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyalási készség,
  • kiváló szervező és irányító képesség,
  • üzleti érzék és gondolkodás,
  • kezdeményező készség és önállóság,
  • értékesítés- és eredményorientált szemlélet,
  • ügyfélközpontú szemléletmód,
  • minőségorientált szemlélet,
  • csapatteremtő készség,
  • dinamizmus, határozottság
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő