www.cvonline.hu

Fióki értékesítés-támogatási szakértő

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Az OTP Bank Dél - alföldi Régiója

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A régió fiókjaival való kapcsolattartás, a fiókvezetők támogatása értékesítéssel és fiókmenedzseléssel kapcsolatos kérdésekben
  • Fióki ügyintézők értékesítés-technikai képzése és folyamatos támogatása - coaching értékelések végzése
  • Értékesítési tapasztalatok gyűjtése, csatornázása, teljesítmények elemzése, akciótervek kidolgozása
  • A fióki ügyintézők értékesítési kampányokban és versenyekben való részvételének támogatása, ügyintézői aktivitás fokozása
  • Fióklátogatásról akcióterv készítése és továbbítása az értékesítési vezető felé
  • Javaslattétel a régióvezetés felé az adott fiók tekintetében elvégezendő szakmai és irányítási feladatokról és változtatásokról
  • Ügyféltérmenedzselés aktív támogatása, közreműködés az ügyféltérmenedzserek kiválasztásában és képzésében
  • A banki elvárásokhoz igazodó fióki környezet kialakításában és fenntartásában való közreműködés

Munkavégzés helye: elsősorban Csongrád megye, és a Dél-alföldi Régió fiókjai

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély, gépjármű vezetési gyakorlat
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés
  • A pályázathoz önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni

Előny:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Értékesítési szemlélet, termék értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük kattintson a Jelentkezés gombra.

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő