www.cvonline.hu

Fióki asszisztens

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Nemzetközi hátterű gépjármű finanszírozó

 szombathelyi fiókirodájába

fióki asszisztens

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • a fióki ügyfelek és kereskedelmi partnerek kiszolgálása – személyesen illetve telefonon
  • a fióki készpénzforgalom teljeskörű lebonyolítása
  • a hitelszerződésekkel kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése
  • a fiókiroda napi üzemeltetése: postázás, logisztikai és beszerzési feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • ügyfélorientált magatartás
  • adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office: Windows, Word, Excel gyakorlat)
  • gyors, pontos és önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • kimagasló problémamegoldó készség
  • nyitottság és rugalmasság

Ami előnyt jelent:

  • banki vagy egyéb pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • autóhitelezésben vagy –lízingben szerzett tapasztalat
  • sikeres forint- és valutapénztárosi vizsga és / vagy aláírás és okmányvizsgálati vizsga

Amit kínálunk:

  • korszerű és barátságos munkahelyi környezet,
  • versenyképes alapbér és mozgóbér valamint béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Szombathely

Munkaidő:

08:30-17:30-ig

Jelentkezés módja: Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény és pozíció megjelölésével a következő címre szíveskedjen eljuttatni.

Helyek Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő