www.cvonline.hu

FINOMMECHANIKAI GÉPSZERELŐ

  • A hirdetés 1327 napja lejárt

Az Eaton Corporation egy diverzifikált energiagazdálkodással foglalkozó társaság, amely 2012-ben megvásárolta a Cooper Industries-t. A két vállalat 2012-ben 21,8 milliárd amerikai dollár árbevételt ért el.

A korábbi Cooper Industries egyik üzletága a Cooper Bussmann, amely Győrben 2008 nyarán kezdte meg működését. A Cooper Bussmann a világ legnagyobb biztosíték gyártója, kiemelkedő választékot nyújt az áramköri védelmet biztosító megoldásokból a világpiacon. Piacvezető az alacsony- és középfeszültségű biztosítékok forgalmazásában.

 Győri gyárunkba

munkakörbe, két műszakos munkavégzésre keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Komplex lyukasztógép, lemezalakító gép beállítása, kezelése
  • Gépek működésének folyamatos felügyelete
  • Megelőző és időszakos karbantartás

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (lakatos/ gépszerelő/ finommechanikai műszerész/ műszerész technikus)
  • Egy-két éves releváns munkatapasztalat

Előny:

  • Lemez-hengerelésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő feladatok

Kérjük, hogy önéletrajzát Lábady Réka, HR generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre vagy a Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Berkenyefa sor 7. címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő