www.cvonline.hu

Finishing – nehéz fizikai munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097702

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az öntödéből érkező termékek előkészítése megmunkálásra
  • Köszörülés

Elvárások:
  • Teherbíró képesség
  • Alapfokú végzettség

Juttatások:
  • Multinacionális közeg
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően magas jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Folyamatos műszakpótlék
  • 40%-os éjszakai pótlék
  • Céges buszjárat

Előnyök:
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése