www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 817250
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a gépjárművek értékesítéséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó szolgáltatások teljes skáláját nyújtja ügyfelei részére gépjármű-finanszírozás, gépjármű-kereskedelem és szerviztevékenység, biztosítás közvetítés és flottakezelés területén.

A 23 éve dinamikusan fejlődő, közel 700 főt foglalkoztató, meghatározó piaci pozícióban lévő cégcsoport autófinanszírozási üzletágába keresünk munkatársat

FINANSZÍROZÁSI ÜZLETKÖTŐI ASSZISZTENS

pozícióba.

Feladatok:

-    a finanszírozási kapcsolattartók munkájának támogatása;
-    ajánlatok, finanszírozási konstrukciók kezelése;
-    az együttműködési szerződések megkötéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
-    az autókereskedő partnerekkel való kapcsolattartás telefonon;
-    kimutatások, elemzések elkészítése;

Elvárások:

-    Főiskolai vagy egyetemi műszaki és/vagy pénzügyi végzettség;
-    Excel, Word, Power Point készség szintű ismerete;
-    jó kommunikációs- elemző és problémamegoldó készség;
-    kombinatív készség, kreativitás, proaktivitás;
-    dinamikus munkavégzés;
-    informatikai véna;

Előny:

-    pénzügyi alapismeretek;
-    műszaki vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-    (Microsoft) Access, Infopath, Sharepoint;
-    Visual Basic for Application;
-    Oracle / SQL ismeret;

Amit kínálunk:

-    határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony
-    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
-    színvonalas munkakörnyezet
-    alapbér + juttatások
-    Munkakezdés: a kiválasztást követően azonnal!

Munkavégzés helye:

-    Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát, bérigényének megjelölésével!

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Tech People LÁBLÉC