www.cvonline.hu

Finanszírozási minőségbiztosítási szakértő

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Magyarországi útfenntartó vállalatnál történő vállalatirányítási rendszer bevezetésének szakmai minőségbiztosítási támogatására keressük az alábbi szakértőt 2015 december végéig tartó időszakra:

Feltételek:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 3 hazai vagy EU-s finanszírozású beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Legalább egy építészeti és legalább egy berendezések beruházása lebonyolítása, finanszírozása, elszámolása területén vagy ezen tevékenységek minőségbiztosításában szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Feladatok:

  • ERP bevezetés vonatkozó szakmai részénél minőségbiztosítási feladatok ellátása átlagosan heti 20 órás munkavégzés mellett.
  • Szállítók időszakos ellenőrzése
  • Részvétel a heti megbeszéléseken
  • A rendszertesztnél vidéki helyszínen eseti mintavételes ellenőrzés

További információk:

  • Kezdés: azonnal, projektzárás: 2015. december
  • Számlaképesség feltétel
  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület illetve otthonról

Jelentkezéshez kérjük  küldje önéletrajzát az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó, Projekt