www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 999443
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az egyik patinás hazai pénzintézet leányvállalata, a magyar lízingpiac 24 éve stabil, meghatározó szereplője, a jelenlegi piaci pozíció megtartásával, a meglévő gépjármű finanszírozási termékei mellett újabb lízingtermékek bevezetésével bővíti tevékenységét, az Autófinanszírozási üzletágába az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

FINANSZÍROZÁSI KAPCSOLATTARTÓ ÜZLETKÖTŐ

Feladat:
  • finanszírozási termékek értékesítése kihelyezett disztribúciós partnerhálózaton (gépjármű kereskedők) keresztül;
  • kapcsolattartás a meglévő partnerhálózattal személyesen és telefonon;
  • új partnerek akvirálása.
Elvárások:
  • felsőfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettség (főiskola/egyetem)
  • értékesítési tapasztalat (autófinanszírozás, illetve gépjármű értékesítés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent!)
  • számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány + több éves autóvezetői tapasztalat
  • kereskedelmi véna
  • analitikus készség
  • utazási hajlandóság az országon belül
Amit kínálunk:
  • határozatlan idős, 8 órás, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • színvonalas munkakörnyezet
  • alapbér + bónusz
  • cégautó, mobiltelefon
Egyéb:
  • Kérjük, hogy bérigényét jelölje meg pályázatában!

Munkavégzés helyét illetően a cég budapesti székhellyel rendelkezik, többnyire kelet-magyarországi munkavégzéssel. Jelentkezőket várunk tehát Budapestről, valamint Békés, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyékből is!
    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

    Tech People LÁBLÉC