www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 840200
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a gépjárművek értékesítéséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó szolgáltatások teljes skáláját nyújtja ügyfelei részére gépjármű-finanszírozás, gépjármű-kereskedelem és szerviztevékenység, biztosítás közvetítés és flottakezelés területén.
A 23 éve dinamikusan fejlődő, közel 700 főt foglalkoztató, meghatározó piaci pozícióban lévő cégcsoport autófinanszírozási üzletágába keresünk

FINANSZÍROZÁSI KAPCSOLATTARTÓ ÜZLETKÖTŐ

munkatársat.

Feladat:

-    finanszírozási termékek értékesítése kihelyezett disztribúciós partnerhálózaton, azaz gépjármű kereskedőkön keresztül;
-    kapcsolattartás a meglévő partnerhálózattal (személyesen és telefonon);
-    új partnerek akvirálása.

Elvárások:

-    felsőfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettség (főiskola/egyetem)
-    értékesítési tapasztalat
-    számítógépes ismeretek (Excel, Word)
-    B kategóriás jogosítvány, illetve több éves autóvezetői tapasztalat
-    kereskedelmi véna
-    analitikus készség
-    utazási hajlandóság az országon belül

Előny:

-    autófinanszírozás, vagy járműkereskedelem területén szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk:

-    határozatlan idős, 8 órás, bejelentett alkalmazotti jogviszony
-    színvonalas munkakörnyezet
-    alapbér + bónusz+juttatások
-    cégautó, mobiltelefon

Munkavégzés herlye:

-    Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát,
a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Investment Product Controller

Randstad Hungary Kft.

If you are interested in the controlling of cap...
Budapest

Kárrendezés, kontroll és fejlesztési vezető

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized ...
Budapest

GERMAN speaking Collection Specialist - part time

You are a bright talent with excellent communic...