www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 820459
lejárt
Tech People FEJLÉC

Budapesti székhelyű gépjármű finanszírozó cég számára keresünk

FINANSZÍROZÁSI KAPCSOLATTARTÓ ÜZLETKÖTŐ

munkatársat

Feladat:

-    Finanszírozási termékek értékesítése kihelyezett disztribúciós partnerhálózaton, azaz gépjármű kereskedőkön keresztül
-    Kapcsolattartás a partnerhálózattal (személyesen és telefonon)
-    Új partnerek akvirálása

Elvárások:

-    Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi vagy kereskedelmi)
-    Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
-    B kategóriás jogosítvány, illetve több éves autóvezetői tapasztalat
-    Kereskedelmi véna
-    Analitikus készség
-    Utazási hajlandóság az országon belül

Előny:

-    Autófinanszírozás, vagy járműkereskedelem területén szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

-    Határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony
-    Színvonalas munkakörnyezet
-    Alapbér + juttatások
-    Cégautó

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Amenniyben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küdje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
TESTAUTOMATION ENGINEER, ENGLISH SPEAKER (E-I15)

Tech People Hungary Kft.

Tech People is a European provider of technical...
Budapest

Folyamatellenőr

Work Force Kft.

Megbízható, precíz munkavégzés jellemzi? Szeret...
Békés, Békés

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autóköl...