www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 820459
lejárt
Tech People FEJLÉC

Budapesti székhelyű gépjármű finanszírozó cég számára keresünk

FINANSZÍROZÁSI KAPCSOLATTARTÓ ÜZLETKÖTŐ

munkatársat

Feladat:

-    Finanszírozási termékek értékesítése kihelyezett disztribúciós partnerhálózaton, azaz gépjármű kereskedőkön keresztül
-    Kapcsolattartás a partnerhálózattal (személyesen és telefonon)
-    Új partnerek akvirálása

Elvárások:

-    Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi vagy kereskedelmi)
-    Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
-    B kategóriás jogosítvány, illetve több éves autóvezetői tapasztalat
-    Kereskedelmi véna
-    Analitikus készség
-    Utazási hajlandóság az országon belül

Előny:

-    Autófinanszírozás, vagy járműkereskedelem területén szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

-    Határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony
-    Színvonalas munkakörnyezet
-    Alapbér + juttatások
-    Cégautó

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Amenniyben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küdje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Recepciós

REDEL Elektronika Kft.

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. Rece...
Budapest, Pest

Mentor

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt. új képzés...
Budapest, Üllői út, Magyarország, Budapest

A’la Carte délutános Felszolgáló

Thermal Hotel Aquincum Zrt

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest csapata ...