www.cvonline.hu

Financial Supervisor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.19.
Hirdetés azonosító: 1017656

Partnerünk egy Informatika-biztonsági szektorban dinamikusan növekedő, nemzetközi gyökerekkel bíró, frekventált belvárosi lokációval rendelkező startup vállalkozás, mely folyamatosan bővülő csapatába keres Financial Supervisior pozícióba új munkatársat. Az ideális jelölt egyaránt rendelkezik erős számviteli ismeretekkel, valamint széleskörű pénzügyi tapasztalattal, és venné ki a részét egy innovatív IT piacon épülő vállalkozás fejlesztésében.

Feladatok:

-A kiszervezett számviteli tevékenység irányítása
-Éves és időszakos pénzügyi tervezés, elemzés és ellenőrzés
-Rendszeres és eseti pénzügyi kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése
-Cash-flow előrejelzések készítése
-Portfólióhoz tartozó ügyfelek kintlévőségeinek kezelése
-Pályázatokkal kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása
-Kapcsolattartás bankkal, szállítói és vevői pénzügyi munkatársakkal

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség pénzügyi / számviteli területen
-Mérlegképes könyvelői szakvizsga, vagy jelentős számviteli tapasztalat
-Naprakész pénzügyi ismeretek és minimum 5 év tapasztalat
-Magabiztos Excel tudás
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Exkluzív munkakörnyezet a belváros szívében
-Dinamikusan fejlődő vállalati közeg, folyamatos fejlődési lehetőség
-Kiemelkedő szakmai háttér, változatos munkakör
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a