www.cvonline.hu

Financial Shared Services gyakornok

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Feladatok:

  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, azok kifizetése
  • Banki egyeztetések készítése, egyéb hóvégi feladatok ellátása
  • Felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (pénzügyi, közgazdasági területen)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó számítógépes ismeretek (MS Excel, Word)
  • Kitűnő kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol