www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Financial Services Accountant with GL background
we are looking for colleagues

ELVÁRÁSOK:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség
  • Angol-olasz vagy angol-spanyol nyelv stabil kommunikációs szintű ismerete szóban, írásban
  • MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi.
  • A könyvelési csoport tagjaként  felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért. Feladata  a lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás. Személyesen részt vesz  havi zárási folyamatainkban.
  • Felel a területéhez kapcsolódó számlák könyveléséért, egyeztetésének elkészítéséért  az audit követelményeknek megfelelően.

ELŐNY:

  • Főkönyvi könyvelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, hatékony problémamegoldás
  • Oracle  ismeret

Munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site