www.cvonline.hu

Financial Controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.13.
Hirdetés azonosító: 990518

Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik legnagyobb üzemeltetési profillal rendelkező vállalatának központi kontrolling csapatába keresünk egy tehetséges Pénzügyi kontroller kollégát.

Feladatok:

• részt vesz a havi és éves zárási folyamatban
• elkészíti a felelősségi köréhez tartozó területek havi controlling reportjait, terv/tény elemzését
• részt vesz a Társaság Üzleti Tervének és időszaki előrejelzéseinek elkészítésében
• közreműködik a beruházások elemzésében, megtérülési számítások összeállításában
• részt vesz a beruházások pénzügyi ellenőrzési folyamataiban, a költségkeret betartásának ellenőrzésében
• elemzéseket, döntés előkészítő anyagokat készít a vezetői igények szerint
• részt vesz a beszámolási rendszer igényeit kielégítő havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében
• aktív kapcsolattartás az Üzleti Területekkel

Elvárások:

• folyékony magyar és angol nyelvtudás
• felsőfokú gazdasági végzettség
• minimum 4 éves szakmai tapasztalat
• kiváló számolási készség és üzleti érzék
• kiváló kommunikációs készség
• integrált rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
• magabiztos fellépés, megfelelő érdekérvényesítő képesség minden munkaköri szinttel
• önálló munkavégzés
• képesség összetett szakmai elemzések készítésére, értelmezésére és a lehetőségek értékelésére
• megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

• komplex és kihívást jelentő feladatkör
• különleges iparág
• fiatalos csapat
• motiváló juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a