www.cvonline.hu

FINANCIAL CONTROLLER (with Hungarian)

  • A hirdetés 920 napja lejárt

We are looking for the right candidate for our international client. The perfect candidate will be comfortable in fast moving environment, speak fluent English and will have proven track record in controlling / financial analysis.

Main responsibilities:

  • Regular activities related to budget management and planning process
  • Review operational and financial performance
  • Activities related to internal controls and Capex management
  • Regular reporting to management and various ad hoc reports
  • Participation on different projects
  • Project related analysis

Requirements:

  • University Degree in finance or related area
  • Relevant experience from finance in international company
  • Fluent English and Hungarian
  • Analytical thinking with attention to detail
  • Sound communication skills, team player and eager to learn

We offer:

  • Stable environment of strong international company
  • Interesting compensation package
  • Professional growth and learning opportunities

Location: Prague

Start: immediately / negotiable

If interested please send your CV to Pavel Samal at E-mail cím megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...