www.cvonline.hu

FINANCIAL ANALYST (6439)

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe, veresegyházi munkavégzéssel:
Financial Analyst

Feladatok:
-Részvétel a projektek vezetésében, folyamatok megújításában a pénzügyi területtel együttműködve
-Üzleti, pénzügyi előrejelzések, riportok és elemzések készítése
-Jártasság a GAAP, US GAAP, számviteli szakirodalom területén
-Világos és tömör kommunikációs készség a komplex üzleti problémákról
-Pénzügyi döntések hatékonysága érdekében speciális elemzések elkészítése
-Pénzügyi tanácsadás az ügyfelek, csapattagok részére

Elvárások:
-Főiskolai/egyetemi végzettség pénzügy-számvitel szakon
-Min. 5 év hasonló területen, nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
-CPA/ACCA/mérlegképes könyvelői képesítés
-Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
-SAP / Oracle használatában szerzett tapasztalat
-MS Office ismeretek (kiemelten Excel)
-Jó elemző-, problémamegoldó képesség
-Rugalmasság
-Vezetői képesség

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől kb. 20 km-re)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.
Kérjük a tárgyba írja bele: Financial Analyst.