www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Financial Accounting Center Accountant
we are looking for colleagues

FELADATOK:

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában végzi az alábbi területek valamelyikén:

  • főkönyvi könyvelés
  • tárgyi eszköz könyvelés
  • vevőfolyószámla könyvelés.

A Financial Accounting Center könyvelési csoport tagjaként  felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért. Feladata  a lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás. Személyesen részt vesz  havi zárási folyamatainkban.

Felel a területéhez kapcsolódó számlák egyeztetésének elkészítéséért, felelős az audit, lokációs  és ASAT követelmények teljesítéséért.

ELVÁRÁSOK:

  • Pénzügy-számvitel / gazdálkodás és menedzsment felsőfokú végzettség,
  • Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban, írásban,
  • MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése,
  • A hónap utolsó napjaiban délutános munkavégzés vállalása,
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

ELŐNY:

  • Francia nyelvtudás,
  • 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Analitikus képesség, hatékony problémamegoldás,
  • Oracle ismeret.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site