www.cvonline.hu

Financial Accountant Trainee

 VI. kerületben lévő multinacionális partnerünk számára (SSC) keresünk gyakornokot

Feladatok

  • Financial Accounting csapat munkájának támogatása
  • Főkönyvi könyvelések végzése
  • Könyvelési feladatok
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Részvétel havi zárásokban
  • Archiválás, adminisztráció támogatása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen (pénzügy és számvitel preferált)
  • Stabil könyvelési ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudást
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, barátságos személyiség
  • Heti 28-30 óra vállalása 8.00-17.30 óra között, hétköznap

Kezdés

  • Interjú után azonnal

Munkaidő

  • Legalább heti 28 óra vállalása, hétköznap, 8.00-17.30 óra között

Munka időtartama

  • Hosszú távú (min. fél év)

Bruttó bér

  • 800 Ft/óra

Munkavégzés helye

  • 1062 Budapest, VI. kerület (Eiffel irodaház)

A lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: FA gyakornok

Munkavégzés helye Budapest VI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Pest