www.cvonline.hu

Finance trainee

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Megbízónk két évtizedes magyarországi jelenlétével vezető a hazai mezőgazdasági kereskedő cégek közt. Tevékenységei közé tartozik élelmiszer alapanyagok előállítása, valamint különféle mezőgazdasági termékek feldolgozása, elosztása és kereskedelme. Frissdiplomás programjába

munkatársat keresünk.

Az ideális jelölt egyaránt érdeklődik a pénzügy és a mezőgazdaság területek iránt és valós környezetben szerzett tapasztalatra vágyik kihívásokkal teli multinacionális környezetben.

A program során megbízónk biztosítja a résztvevők számára kézzel fogható tapasztalat megszerzését, amely elősegíti az esetleges vezetői pozíció megalapozását. A résztvevőknek a belső mentor támogatása mellett lehetőségük van kezdeti projektmunkák végzésére, valós munkakörnyezetben történő fejlődésre, meglévő „soft” készségek fejlesztésére és kiterjedt kapcsolatépítésre a nemzetközi kollégákkal.

Feladatok

  • A controlling csapat tagjaként bepillantás a cég napi üzletmenetébe,
  • együttműködés a kereskedelmi, a szállítmányozási, a logisztikai és a gyártási területekkel,
  • részvétel a kézzel fogható tapasztalatszerzést biztosító fejlesztési programban, amelynek köszönhetően megismerheted az összes controlling feladatot: részvétel az AP csapat, a hitel és a treasury csapatok napi munkájában,
  • pénzügyi elemzések készítése, controlling tevékenység támogatása,
  • nemzetközi környezetben végzendő rövid projektmunka levezetése,
  • beszámolási és jelentési kötelezettségek kezelése,
  • riportok, prezentációk készítése, javaslat előkészítéséért való felelősség.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • maximum egy éves pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat,
  • felsőfokú szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • magabiztos számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, csapatjátékos hozzáállás,
  • alkalmazkodó képesség a növekvő multinacionális vállalat életében bekövetkező változásokhoz,
  • éles észjárás és analitikus gondolkodásmód,
  • utazási hajlandóság és rugalmasság, amennyiben a karrierfejlődése külföldi tartózkodást kíván,
  • proaktív és dinamikus személyiség,
  • igényesség a részletekre és a feladat pontos kivitelezésére,
  • olyan erősen motivált, egyetemet frissen végzetteket keresünk, akik szívesen tanulnának élvonalbeli környezetben.

Előny

  • Külföldi munkatapasztalat,
  • külföldi tanulmányok (Erasmus program),
  • kiemelkedő, tanulmányon felüli tevékenységben szerzett eredmény (pl. TDK részvétel),
  • mezőgazdasági háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol