www.cvonline.hu

FINANCE SPECIALIST

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

Sykes Közép-Európa Kft.

(amerikai tulajdonú informatikai szolgáltató vállalat)

budapesti call-centerébe keres,

munkatársat

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • számviteli és könyvelési ismeretek
  • tárgyalási szintű angolnyelv tudás
  • kiváló problémamegoldó és elemző készség
  • magas szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • legalább 3 éves nagyvállalatnál szerzett szakmai gyakorlat
  • pontos, precíz adminisztrátor, felelősségteljes személy
  • megbízható, önálló, lojális
  • integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett ismeret előnyt jelent
  • bérszámfejtési ismeretek előnyt jelentenek
  • mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

 Feladatok:

  • jelentések, kimutatások készítése
  • napi szintű könyvelési feladatok ellátása (kimenő számlák, bank)
  • az anyavállalat felé riportok, jelentések készítésében való részvétel
  • házi pénztár kezelése
  • belső folyamatok dokumentálása
  • alkalmanként bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Szakmai önéletrajzát a  következő címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

1138. Budapest,  Váci út 117-119., 2. emelet.

Fax: 382-1029

e-mail:E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő