www.cvonline.hu

Finance Project Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.09.
Hirdetés azonosító: 1149093
lejárt

A feladatok a pénzügyi migrációs projektek lebonyolítása köré összpontosulnak, mind rendszer, folyamatimplementáció, valamint stratégia alkotás területén.

Elvárások:

 - Releváns egyetemi végzettség (gazdasági, pénzügyi, stb.)
 - Projektekben való részvétel, projekt menedzseri tapasztalat (3-5 év az adott területen)
 - Folyékony angol nyelvtudás

Előny:

 - Banki/ befektetési banki tapasztalat
 - Számviteli, pénzügyi ismeret (P&L, felügyeleti riportok)
 - Pénzügyi rendszerismeret
 - Multikulturális cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínál:

 - Sokszínű szakmai kihívás
 - Változatos munkakör
 - Multikulturális környezet
 - Fejlődési lehetőség horizontálisan és vertikálisan

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, további információkért keresse tanácsadónkat bizalommal.