www.cvonline.hu

FINANCE MANAGER

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1083685
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK: Nemzetközi vállalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Jász-Nagykun-Szolnok megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Céges autó

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A vállalat pénzügyi, számviteli tevékenységének koordinálása, összefogása és szakmai irányítása
  • Gazdasági jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Pénzügyi tervezés, pénzgazdálkodás irányítása
  • Részvétel a stratégia döntések előkészítésében és a döntéshozásban
  • Előrejelzések, riportok készítése
  • A beosztottak szakmai ismereteinek fejlesztése, teljesítményük értékelése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves, pénzügyi vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Határozott fellépés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya